Od pondělí 12. 10. je podle nařízení vlády uzavřeno i naše muzeum. Aby se Vám nestýskalo po našich tvořivých dílničkách, připravili jsme pro vás „dílničky v balíčku“.
„Dílničky v balíčku“ jsou návody na výrobu různých drobných dekorací, které se budou vázat k ročním obdobím, svátkům nebo výročím. Hlavním úkolem „dílničky v balíčku“ je potěšit Vás a usnadnit tvoření s dětmi pro zkrácení pošmourných podzimních dnů.

Zveřejněno v Programy

K výstavě "Architekt a památkář František Schmoranz st. a rod Schmoranzů ze Slatiňan" byly vydány dvě publikace. Zde malá ochutnávka.

Zveřejněno v Aktuality

Vážení návštěvníci, upozorňujeme Vás, že v muzeu v dopoledních hodinách probíhají kromě běžných prohlídek také vzdělávací programy pro školy. Děkujeme za pochopení!

Zveřejněno v Aktuality

Z technických důvodů je až do odvolání uzavřena expozice lidového nábytku.