24. Červen 2021 Čtvrtek 17:00

JAN H. LUŠOVSKÝ – KRESLÍŘ, HUMORISTA, ILUSTRÁTOR A EMERITNÍ UČITEL STOLNIČENÍ (VERNISÁŽ)

Při příležitosti významného životního jubilea bychom rádi návštěvníkům představili, jistě pro mnohé dobře známou, tvorbu chrudimského kreslíře – humoristy a ilustrátora J. H. Lušovského, osobnosti města Chrudim za rok 2010, autora i producenta programů pro děti i dospělé. Veřejnosti je známý především jako nemocniční malíř, v nemocnicích maluje dětem pro radost už téměř čtvrt století.

2. Červenec 2021 Pátek 10:00

JAN H. LUŠOVSKÝ – DĚTEM

Vstupné 30 Kč (děti i dospělí), max. 30 osob (nutno dopředu rezervovat 601 101 036 Ing. Markéta Sodomková) Interaktivní program nejen pro děti připravený známým kreslířem a humoristou Janem Honzou Lušovským. Délka cca 40 min.

27. Srpen 2021 Pátek 19:30

XVI. CHRUDIMSKÁ MUZEJNÍ NOC