Přijďte potrápit své mozkové závity na jedinečnou interaktivní výstavu hlavolamů.
Doprovodná akce k osvětové kampani Den Země.
Výstava renomovaného fotografa Jadrana Šetlíka představuje portréty mladých talentů, kteří nacházejí inspiraci ve svých životních vzorech.
Tvořivá dílnička pro děti.
Muzeum je přístupné veřejnosti každý den kromě pondělí. Pro školy a jiné skupiny je přístup možný po dohodě i v jiný termín.
AFRICKÁ SOBOTA V MUZEU, je plánovaná na sobotní dopoledne 30. března. Tato akce je zařazena do kampaně ke Dni Země, který proběhne v dubnu v Chrudimi na Resselově náměstí.
A co nás čeká?
Velmi příjemné dopoledne, které se ponese v africkém rytmu, ochutnávka afrického čaje a kávy, tvořivé dílničky - vytvoříme si například hliněné korálky, malovat budeme na kameny, naši nejmenší si vytvoří zapichovátko se zvířátkem, papírovou žirafu nebo hada, připraveno je ale daleko více aktivit, které již prozrazovat nebudeme. Proto všechny srdečně zveme na společné sobotní dopoledne v muzeu.