POZOR PRO VŠECHNY PŘÍRODNÍ NADŠENCE! V sobotu 22. října se uskuteční poslední přírodovědná exkurze ZA SOPKAMI A RUDAMI ŽELEZNÝCH HOR.

Zveřejněno v Pro veřejnost

POZOR PRO VŠECHNY PŘÍRODNÍ NADŠENCE! V sobotu 8. října se uskuteční druhá ze tří jedinečných přírodovědných exkurzí, a to do NÁRODNÍ PŘÍRODNÍ PAMÁTKY KAŇKOVY HORY A NÁRODNÍ PŘÍRODNÍ REZERVACE LICHNICE.

Zveřejněno v Pro veřejnost

POZOR PRO VŠECHNY PŘÍRODNÍ NADŠENCE! Už tento týden v sobotu 1. října se uskuteční první ze tří jedinečných přírodovědných exkurzí, a to do PŘÍRODNÍ REZERVACE ZUBŘÍ a PŘÍRODNÍ REZERVACE POLOM.

Zveřejněno v Pro veřejnost

Pro všechny milovníky přírody připravilo Regionální muzeum v Chrudimi ve spolupráci s Agenturou ochrany přírody a krajiny v Pardubicích, Správou Chráněné krajinné oblasti Železné hory v Nasavrkách, Národním geoparkem Železné hory a Základní uměleckou školou v Chrudimi na letošní podzim hned tři jedinečné výstavy, které potěší snad každého návštěvníka.

Zveřejněno v Pro veřejnost

Projekt byl vytvořen pro podporu turismu a památkové péče. Sdružuje tři chrudimská muzea: Regionální muzeum v Chrudimi, Muzeum barokních soch, Muzeum loutkářských kultur v Chrudimi a spolupracuje s Turistickým informačním centrem města.

Zveřejněno v Projekty